Sisustustehas Disainielevaatoris

Elevaatori 1000 m2 suurusel pinnal tutvustavad oma värskeimat loomingut nii tippdisainerid kui ka tulevikulootused Eestist kui ka Leedust. Läbiva ühtse kujundusega elevaator on jaotatud viite erinevasse tsooni, kus on esindatud erinevad disaini valdkonnad tekstiili- ja moedisainist mööblini välja.

Sisustustehas astus välja toodetega:

“LÄBI LILLEDE” – Töökoja inventuuri tagajärg ja osalt ka vajadus väikse laua ja suure valgusti sümbioosi järele. Mahe valgusti elutuppa, koridori või magamistuppa, kuid nendest saab kujundada ka kohviku või sisustada fuajee. PS! Lamp leidiski endale juba uue omaniku ja kodu Solarises asuva Apollo raamatupoe kohvikus.

“ESTONIAN MAN” – Jämaja mehe särgi krae tikandi ainetel. Oma funktsioonilt sobib sauna, kuna ornament on kummist ja takistab libisemist. PS! Pingi saatus on sama lambiga.

“CART 2008″ – Rattaga laua järg. Kergesti liigutatav laud või alus.

foto ajakiri "Käsitöö"

Lamp "Läbi Lillede" , foto: ajakiri "Käsitöö"

This entry was posted on Pühapäev, oktoober 18th, 2009 at 10:08 and is filed under blogi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

 

Leave a Reply